Servis Hizmetleri

BSH, elektrikli ev aletlerine yönelik satış öncesi ve sonrası keşif, montaj, bakım ve onarım hizmeti verir.

Bosch, Siemens, Gaggenau ve Profilo markalı ürünlerin servis hizmetlerini sunan BSH, profesyonel uygulamaları ile müşterilerine hızlı ve beklentileri karşılayan hizmeti başarıyla götürmektedir.

Türkiye genelinde 4 bölge müdürlüğü 355 yetkili servisi, 1800 eğitimli teknisyeni ile Türkiye’nin en yaygın servisi olarak hizmet verir.

Yetkili servisler pazar günleri saat 10.00 – 22.00 , Cumartesi ve diğer iş günleri ise 19.00 – 22.00 arası Acil Nöbetçi Servis hizmeti vermektedir.

Şirket merkezinde bulunan anket bölümü tarafından yapılan anketler müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini ölçmek ve yükseltmek amacıyla kuruludur.

Teknisyenler sağlık kurallarına ve müşteri titizliğine özen göstererek müşteri ziyaretinde mutlaka galoş giymektedirler.

Tüm yetkili servis hizmetleri gelişmiş bir program olan Servis Bilgi İşlem Otomasyon Sistemi ile çalışır. Müşteri müracaatları ve cihaz bilgilerinin doğrudan sisteme kaydedilmesini sağlayan bu sistem, daha hızlı ve etkin servis hizmeti verilmesini sağlar.

Günlük Ve Doğrudan Yedek Parça Sevkiyatı Yapan Tek Kuruluş

Günlük Ve Doğrudan Yedek Parça Sevkiyatı Yapan Tek Kuruluş; 12.500 metre karesi kapalı alan olmak üzere, toplam 15.000m2 alanda, 51.000 çeşit yedek parça ve 1.500.000 adet yedek parça stoğu ile Türkiye'de beyaz eşya sektöründe günlük ve doğrudan yedek parça sevkiyatı yapan tek kuruluş BSH'dir. Bu müşteriye servis hizmetinin hızlı ve güvenilir olduğunun göstergesidir.