Teknoloji-Gelişim

Ev aletleri sektörünün geleceğini biçimlendirmek en öncelikli amaçlarımızdandır.

BSH'nin hedefi mümkün olan en iyi yaşam standartlarının oluşumuna liderlik etmektir. Bu bakış açısı sadece yüksek standartların ve uzmanlığın transfer edilmesini değil, aynı zamanda insan onuruna saygı duyulmasını, farklı kültür ve geleneklere hürmet edilmesini, onlara tolerans gösterilmesini de gerektirmektedir.

İleri teknolojisiyle müşterilerine sunduğu rahatlık, kendi sektöründe teknolojiyle faaliyet gösteren BSH için bir gurur kaynağıdır. Geniş çaplı araştırma ve geliştirme yatırımları, BSH’nin yenilikçi yaklaşımlarla liderliğini korumasındaki en büyük güvencedir. Bugün elektronik ve algılayıcı sistemler alanındaki uzmanlıklar, müşterilere fayda yaratmanın anahtarıdır ve BSH’nin ulaştığı liderlik konumu açısından vazgeçilmez önemdedir.

Yenilikçi ürünler geliştirmek, BSH'nin iş uygulamalarının temelinde yatar. 25 noktaya dağılmış 1.300 geliştirme uzmanının oluşturduğu global geliştirme ağı bize güç kazandırır. Teknolojik gelişme çerçevesindeki çalışmalarımız –veritabanı destekli bir geliştirme platformumuzda olduğu gibi– projelerin uluslararası işbirliğiyle yürütülmesini sağlar.

Kullanım rahatlığı, güvenlik ve çevresel faktörler BSH için her zaman kritik önem taşımıştır ve ev aletleri sektörünün geleceğini biçimlendirmeye devam edecektir. Akıllı ev aletleri vizyonumuz yenilikçi atılımların rotasını çizer.

BSH, internete bağlanabilir, ağ biçiminde düzenlenmiş bir ürün hattı olan serve@Home ile bu gelecek vaad eden sektörde şimdiden liderliğini kurmuş durumdadır. Açık standartlar üzerine kurulu olan serve@Home, çok geniş bir yelpazeye yayılan ev aletleriyle iletişim kurma olanağı sunar –cep telefonunuz yardımıyla çamaşır makinenizi çalıştırmak ya da fırınınızın işleyiş durumu hakkında bilgi edinmek gibi. BSH, network bağlantılı tüm ev aletlerinin otomasyonunda bir dünya lideridir.

Ev aletleri sektörünün geleceğini biçimlendirmek en öncelikli amaçlarımızdandır.